Specjalista ds. sprzedaży

Oczekiwania:

  • Minimum średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Znajomość zagadnień handlu,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale sprzedaży w firmach     z branży spożywczej, przetwórczej lub przemysłowej (opakowania szklane),
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z Klientami,
  • Zdolności negocjacyjne i analityczne,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych,

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i utrzymywanie stałych relacji z dotychczasowymi partnerami handlowymi firmy (branża opakowań szklanych),
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • Tworzenie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych,

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie zasadnicze
  • Premia w zależności od uzyskiwanych wyników sprzedażowych,
  • Pakiet narzędzi służbowych,
  • System szkoleń podnoszących kompetencje pracownika,