Nastawiacz Maszyn

Zakres obowiązków:

  • Przezbrajanie maszyn,
  • Ustawianie parametrów pras,
  • Diagnostyka i usuwanie awarii oraz konserwacja maszyn,
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii,

Informacje dodatkowe:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska pracy wraz z systemem premiowania,
  • Premie świąteczne,
  • Ubezpieczenie Grupowe,

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechanika/automatyka),
  • Znajomość konstrukcji narzędzi tłoczni (prasa mimośrodowa), podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym, samodzielność, zorganizowanie, dyspozycyjność,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia,
  • Zdolności techniczne,
  • Gotowość do pracy 3-zmianowej,
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne,
  • Wysokie poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania i materiały,
  • Prawo jazdy kategorii B,

Looking for a First-Class Business Plan Consultant?